Přihlášení

Zdeňka Kukalová - Česko reality

Děkuji Vám, paní Komová, za Vaši trpělivost a prezentaci výhod a fungování Polyweb(u) a Realitního správce. Jsem ráda, že jste mě přesvědčila udělat si nejen nové webové stránky, ale změnit současně také administrativní rozhraní. Vše funguje jednoduše, přehledně, je kompatibilní s realitními ….

Česko-Reality s.r.o. – realitní kancelář se specializací na Prahu a okolí a od roku 1994

Děkuji Vám, paní Komová, za Vaši trpělivost a prezentaci výhod a fungování Polyweb(u) a Realitního správce. Jsem ráda, že jste mě přesvědčila udělat si nejen nové webové stránky, ale změnit současně také administrativní rozhraní. Vše funguje jednoduše, přehledně, je kompatibilní s realitními servery a hlavně, okamžitě se vše zobrazuje na internetu, jakmile provedu jakoukoli změnu v administrativním rozhraní. Práce s Realitním správcem je pro mě radostí. Srdečně Zdeňka Kukalová

Reference ukázkových prací.

Pro klienta Zdeňku Kukalovou – Česko reality byly realizovány následující projekty:Pro realitní kancelář Česko-Reality s.r.o. byla realizována webová prezentace realitní kanceláře, která vycházela z realitní šablony, která je vytvořena pro uživatele realitního programu Realitní-Správce.cz.

Prodávejte, nabírejte nemovitosti!

Ušetříme vám čas a peníze. Jsme ověřeným partnerem ve vašem realitním byznysu.

Máte zájem o spolupráci? Nezávazně nás kontaktujte!

*
*
*
*
Zpět na Reference HP