Přihlášení

Ověření osob

V realitní branži je důvěra základním pilířem. Ať už se jedná o pronájem, prodej nebo koupi nemovitosti, obě strany, makléř a klient, očekávají transparentnost a spolehlivost. Realitní-Správce.cz, stále inovující nástroj pro makléře, přichází s novou funkcí, která pomáhá zvyšovat tuto důvěru.

Realitní-Správce.cz přináší novou funkci: Ověřování důvěryhodnosti klientů

V realitní branži je důvěra základním pilířem. Ať už se jedná o pronájem, prodej nebo koupi nemovitosti, obě strany, makléř a klient, očekávají transparentnost a spolehlivost. SW Realitní-Správce.cz, je stále vyvíjený nástroj pro makléře a nyní přichází s novou funkcí, která pomáhá zvyšovat tuto důvěru.

Tato nová funkce je určena pro makléře, kteří chtějí prověřit spolehlivost svých klientů, ať už jsou to majitelé nemovitostí nebo potenciální nájemníci. Nabízí možnost ověřit řadu klíčových informací o osobě z různých databází a rejstříků.

Makléři mohou nyní snadno a rychle ověřit:

  • Zda osoba není hledaná policií ČR z Databáze hledaných osob.
  • Zda osoba není v exekuci, díky přístupu k Centrální evidenci exekucí.
  • Zda osoba není v insolvenci pomocí Insolvenčního rejstříku.
  • Zda osoba není vedena jako neplatič v Registru nájemníků.
  • Ověřit pravdivost uvedené adresy v Rejstříku adres.
  • Zjistit, zda uvedené DIČ není dlužník státu z Registru daňových dlužníků.
  • A konečně ověřit pravost dokumentů v Databázi neplatných dokladů.

Ověřování těchto informací může být zásadní při rozhodování o uzavření smlouvy s potenciálním klientem a může významně snížit riziko potenciálních problémů v budoucnu. Tato funkce je obzvláště důležitá v případech, kdy se makléř setkává s novými klienty a potřebuje rychle získat informace o jejich důvěryhodnosti.

Na závěr je důležité zdůraznit, že tato nová funkce Realitní-Správce.cz poskytuje makléřům větší jistotu a podporu při jejich každodenní práci. Koneckonců, bezpečnost a důvěra jsou klíčovými složkami úspěšného realitního obchodu.

CO VŠECHNO UMÍ Realitní-Správce.cz

Ukázka Prověření osob v registrech

Máte otázky? Zavolejte nám a nebo nám nechte kontakt a naplánujte si, kdy se vám máme ozvat.

+420 722 646 8­80CHCI VYZKOUŠET SW

Máte zájem o spolupráci? Nezávazně nás kontaktujte!

*
*
*
*
Zpět na Funkce